Punktach w Microsoft Office Excel

Microsoft Excel 2007 i Excel 2010 nie ma funkcji do dołączane automatycznie Punktor ust Punktach) w wykazie przedmiotów, takich jak Microsoft Word. Jest praca tasak wokół rozwiązania poprzez wstawienie symbolu Punktor z przodu każdej pozycji na liście. Ten poradnik pokaże Ci, jak wstawić Punktor do komórki w dokumencie excel.

 

1). Pierwszym etapem jest wprowadzenie danych do dokumentu programu Excel.Poniższy przykład ma tytuł i lista 4 pozycji, które będą wymagać Punktor. To może być zakończona w ciągu kilku sekund..

Punktach w Microsoft Office Excel

2). Zaznacz komórkę, która wymaga Punktor, a następnie kliknij w panelu tekstowym nad arkusz kalkulacyjny, jak wskazano poniżej::Punktach w Microsoft Office Excel

3). Korzystanie z funkcji Wstążki w górnej części okna i kliknij kartę Wstawianie..

Punktach w Microsoft Office Excel

4). Na kliknięcia Ribbon wstawiania na ikonę symbolu; ten znajduje się na bardzo prawo wstążce Wstawianie.

Punktach w Microsoft Office Excel

5). Wstaw symbol okno dialogowe jest następnie otwarciu (patrz zdjęcie poniżej). Przewiń okno do symbolu Bullet znajduje. Ten symbol można znaleźć szybciej poprzez kliknięcie na polu ogólnego spadku interpunkcyjnego (patrz czerwone kółko). Gdy symbol Punktor znajduje kliknij na przycisk Wstaw.

Punktach w Microsoft Office Excel

6). Wstawia Punktor do panelu tekstowego i wymaganej komórka.Punktach w Microsoft Office Excel

7). Powtórz etapy od 2 do 6, aby wstawić Punktor w każdej wymaganej komórki.Szybsza metoda jest skopiowanie (Ctrl + C) symbol Punktor i wklej (Ctrl + V) do każdej wymaganej lokalizacji. Zakończone lista jest pokazana poniżej i jest gotowy do druku.

Punktach w Microsoft Office Excel

8). Ograniczenie cechą tej metody jest to, że przestrzeń może zostać dodany do wcięcia Punktor. Nie ma metody w programie Excel 2007 lub Excel 2010, aby używać klawisza tabulatora lub ręcznie ustawić marginesy komórek.

 

Punktor w dokumenty programu Excel może pomóc z formatowaniem dokumentu i utrudniają czytanie z drukowanej wersji dokumentu znacznie wyraźniejsze. Microsoft Word jest znacznie lepszym rozwiązaniem dla prezentacji tabel, gdyż istnieje wiele więcej opcji formatowania. Dobrym pomysłem jest generowanie danych liczbowych w programie Microsoft Excel, a następnie eksportować go do słowa końcowej fazie prezentacji.